Armii Krajowej 6D/4, 50-541, Wrocław

kurs-laminacji-rzes

Kurs laminacji rzęs i brwi – czy warto? Ile kosztuje?

Szkolenie laminacji brwi i rzęs

Staje się oczywiste, że coraz więcej kobiet pragnie odkryć ofertę gabinetów kosmetycznych, które umieją uwydatnić ich niepowtarzalną urodę w sposób dyskretny, subtelny i wolny od jakiejkolwiek sztuczności. Zrozumieliśmy to zapotrzebowanie i dla Was stworzyliśmy szkolenie z laminacji rzęs i brwi.

Koszt stacjonarnego kursu laminacji rzęs i brwi:
– LashLamination.PRO – od 1100 zł
– LamiBrow expert – od 1100 zł

 

Zobacz więcej informacji na temat szkoleń STACJONARNYCH WE WROCŁAWIU 👈

Skorzystaj z możliwości DOSZKOLENIA, jeśli już jesteś w tej branży i chcesz perfekcyjnie opanować technikę oraz wykluczyć wszelkie błędy. Ale jeśli dopiero zaczynasz drogę w branży beauty – zapraszamy na nasze kursy! 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST KURS LIFTINGU I LAMINACJI RZĘS?


Zalecamy Ci udział w szkoleniu z laminacji rzęs i brwi, jeśli:

  • Marzysz o rozpoczęciu swojej przygody w branży kosmetycznej – procedura laminacji rzęs jest relatywnie prosta do opanowania. Dzięki posiadaniu certyfikatu ukończenia szkolenia z laminacji rzęs i brwi, łatwo znajdziesz pracę w salonie kosmetycznym. Istnieje też możliwość założenia własnej firmy.
  • Jesteś już profesjonalistką w dziedzinie usług kosmetycznych kurs-laminacji-rzes
     i oferujesz usługi stylizacji rzęs, stylizacji brwi. Umiejętność wykonania laminacji i liftingu rzęs doskonale uzupełni Twoje dotychczasowe kompetencje i podniesie Twoje możliwości zarobkowe.
  • Zarządzasz salonem kosmetycznym i pragniesz podwyższyć kwalifikacje swojego zespołu. Nasze kursy odbywają się w kameralnych grupach, więc możesz wysłać do nas kilka osób naraz. Szkolenie z laminacji rzęs w Kateriny Kolesnik High Beauty School prowadzimy zazwyczaj w grupach trzyosobowych, jednak na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przyjąć większą grupę.
  • Studiujeś kosmetologię, uczęszczasz do szkoły kosmetycznej lub kształcisz się w innej instytucji. Inwestycja w dodatkowe szkolenie skoncentrowane na konkretnej technice zabiegowej podniesie Twoją konkurencyjność, gdy już wkroczysz na rynek pracy. Kurs laminacji rzęs to doskonały początek – trwa krótko i przekazuje bardzo pożądane umiejętności.
  • Pracujesz w innej branży i czujesz, że jesteś gotowa na zmiany lub pragniesz oderwać się od codziennych obowiązków, a może chcesz rozwijać się również w innym kierunku. Wiele osób, które uczestniczyły w naszych szkoleniach, pracowało w większych lub mniejszych firmach, zupełnie niezwiązanych z kosmetyką. Dzięki szkoleniu z liftingu i laminacji rzęs, uruchomiły dodatkowy strumień dochodu. Niektóre z nich z czasem całkowicie zmieniły swoje ścieżki kariery i teraz pracują według własnego harmonogramu i na własnych zasadach.

Jaki jest cel zabiegów laminacji i liftingu rzęs?

Zabiegi te rewolucjonizują wygląd oczu, nadając im dodatkowej ekspresji. Rzęsy stają się długie, gęste i błyszczące. Po zabiegu zobaczysz, jak pięknie są zakręcone i podniesione u nasady. Główne korzyści z tych zabiegów to nienaganny wygląd i możliwość rezygnacji z kosmetyków dekoracyjnych. Botox wzmacnia strukturę włosków, co sprawia, że wyglądają one na mocne i bujne, nie tylko na zewnątrz.

Możesz dołączyć do naszego kursu i zdobyć praktykę w naszej akademii. Szkolenia są prowadzone pod okiem doświadczonych, wysoce kwalifikowanych ekspertów. Ten kurs jest skierowany do początkujących, ale będzie również atrakcyjny i ciekawy dla doświadczonych stylistek.

Jak wyglądają nasze szkolenia?

Zajęcia mają miejsce w przytulnym studio, wyposażonym we wszystko, co niezbędne! Dysponujemy najwyższej jakości narzędziami i materiałami do pracy. Otrzymasz również możliwość wyboru tego, co najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Po ukończeniu naszego kursu nie będziesz musiała kupować niepotrzebnych produktów, co pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowe środki.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ 

Dlaczego warto zapisać się na kurs laminacji rzęs?
Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojego szkolenia nasze kursy gwarantują:

● kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności poprawnego wykonywania zabiegów,
● podniesienie kwalifikacji i umiejętności,
● wsparcie i cenne wskazówki na drodze doskonalenia się w zakresie świadczenia usług kosmetycznych,
● przetestowanie podczas szkolenia różnych kosmetyków marek Lovely, Zola, Elan, Inlei, Bronsun, oraz sprawdzenie wysokiej jakości wszystkich produktów tych marek.

Nasze kursy pomogą Ci w świeżym spojrzeniu na zabieg przedłużania i stylizacji rzęs, a także na pracę z brwiami. Zrozumiesz, jak ważna i skrupulatna jest praca fachowca podczas stylizacji okolic oka. Po ukończeniu kursu staniesz się pewnym siebie specjalistą laminacji rzęs oraz brwi.

 

Potrzebujesz konsultacji?

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasza specjalistka skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

kolesnik beauty school
pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę