Armii Krajowej 6D/4, 50-541, Wrocław

O akademii

Istnieje wiele powodów, dla których warto dążyć do zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych. Być może chcesz więcej zarabiać, a może chcesz poszerzyć swój zestaw umiejętności o najnowsze metody i technologie.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje powody, możesz być pewna, że w naszej szkole znajdziesz to, czego szukasz.

Oferujemy szeroki zakres kursów oraz szkoleń, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnych stylistek i kosmetyczek. Dzięki naszemu elastycznemu harmonogramowi możesz wybrać naukę w zależności od tego, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. A dzięki doświadczonemu zespołowi instruktorów możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze możliwe wykształcenie.

Jeśli więc szukasz nowych kwalifikacji zawodowych, koniecznie zajrzyj do listy naszych kursów i szkoleń Wrocław. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Katerina Kolesnik High Beauty School to miejsce, w którym zdobędziesz wyjątkowe umiejętności, staniesz się profesjonalistą w wybranym przez siebie zawodzie i odnajdziesz pewność siebie. Stosując wyłącznie najnowsze programy szkoleniowy, stworzyliśmy środowisko, które szkoli jednych z najlepszych stylistek – wszystko pod jednym dachem!

 

katerina kolesnik beauty school
Kateryna Kolesnik - założycielka akademii.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować kursy, które wyróżniają nas na rynku szkoleń kosmetycznych: kurs przedłużenia rzęs Wrocław, kurs modelowania brwi, kurs laminacja rzęs i brwi.
Wierzymy, że nasi studenci zasługują na najlepszą możliwą edukację, dlatego poświęcamy tak wiele czasu i wysiłku, aby nasze zajęcia były na najwyższym poziomie.

Oprócz kompleksowego nauczania teoretycznego kładziemy również duży nacisk na naukę praktyczną. Nasi studenci spędzają 80% czasu na ćwiczeniach, dzięki czemu mogą zdobyć praktyczne doświadczenie.

Takie podejście okazało się niezwykle skuteczne. Co najlepsze, nasze kursy są w bardzo przystępnych cenach, dzięki czemu każdy ma możliwość uczenia się u nas.

Gdy tylko poznasz naszych instruktorów, od razu będziesz pod wrażeniem ich ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Każdy z naszych instruktorów ma za sobą lata doświadczeń zawodowych w tej dziedzinie i z pasją dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi. Ponadto nasi instruktorzy dbają o zapewnienie przyjaznej i pozytywnej atmosfery do nauki. Są cierpliwi i uprzejmi, a także naprawdę dbają o to, by każdy uczeń odniósł sukces. Jesteśmy przekonani, że będziesz pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania naszych instruktorów.

W Katerina Kolesnik High Beauty School zawsze szukamy sposobów, aby nie pozostać w tyle. Dlatego regularnie analizujemy programy naszych kursów, aby upewnić się, że są one zgodne z najnowszymi trendami. Dzięki temu nasi studenci mogą ukończyć nasze kursy z umiejętnościami i wiedzą, których potrzebują, aby odnieść sukces w wybranej dziedzinie. 

Prace naszych studentów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

przedluzanie rzes wroclaw
pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę