50-424, Krakowska 41/35, Wrocław

Szkolenia Architektura, Stylizacja i Modelowanie Brwi Wrocław

6 programów szkoleniowych

indywidualnie lub do 3 osób w grupie

Usługi stylistki brwi zajmują jedno z czołowych miejsc pod względem zapotrzebowania i częstotliwości zapytań klientów. Idealne brwi potrafią, nawet bez makijażu, dodać twarzy blasku i wyrazu, nadać głębię i otwartość spojrzeniu, podkreślić „zapał” każdej twarzy, ale do ich stworzenia nie wystarczy umiejętne użycie pęsety. Trzeba rozumieć architekturę i proporcje twarzy i brwi, umieć dobrać kształt i kolor do indywidualnych cech każdej twarzy, rozumieć rodzaje i subtelności kolorów.

W naszej ofercie są  dwa rodzaje szkoleń – kurs intensywny, który daje potężną bazę, od której można zacząć pracę w salonie oraz kurs zaawansowany dla tych, którzy chcą dogłębnie opanować wszystkie niuanse korekty i koloryzacji. 

architektura brwi wrocław szkolenie

Kurs stylizacja brwi Wrocław

Wśród wielu zabiegów kosmetycznych, kursy stylizacji brwi wciąż zyskują na popularności i należą do najchętniej wybieranych usług. Współczesna moda pozycjonuje piękne zadbane brwi jako wizytówkę kobiety, pozwalającą podkreślić naturalne piękno i głębię oczu. Doświadczona stylistka brwi będzie w stanie nie tylko zaprojektować idealny kształt brwi, ale również swoją pracą skorygować kształt twarzy i podkreślić oczy. Dzięki indywidualnemu podejściu, uwzględnieniu typu twarzy i osobliwości wzrostu, każda klientka otrzyma dokładnie takie brwi, które podkreślą jej atuty.  Stylistka brwi musi wiedzieć 0 wszystkich trendach współczesnej mody oraz rozumieć, który styl będzie pasował do konkretnej osoby. W Twoim arsenale muszą się znaleźć różne metody korekty brwi: od depilacji i koloryzacji do rysowania specjalnymi kosmetykami. 

Jeśli chcesz nauczyć się, jak profesjonalnie dbać o brwi innych, to musisz znaleźć dobre kursy, które kształcą stylistek brwi. W końcu nie wystarczy tylko znać teorię – ważne jest, aby umieć ją zastosować w praktyce i opanować wszystkie subtelności i niuanse tego zawodu. Jesteśmy przekonani, że nasza akademia Katerina Kolesnik High Beauty School pomoże Ci nie tylko zdobyć całą niezbędną wiedzę, ale także wykonać ogromny skok w zakresie umiejętności praktycznych. W końcu zapewniamy naszym uczniom wszelkie warunki do skutecznej nauki i rozwoju. Tworząc grupy, bierzemy pod uwagę początkowy poziom przygotowania uczniów, aby proces przyswajania wiedzy był jak najbardziej efektywny. Ponadto posiadamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy zawsze służą pomocą i radą. Jeśli więc chcesz zostać profesjonalną stylistką brwi, to koniecznie skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie!

Dostępne programy szkoleniowe

"Browmaker"

Indywidualnie

2 dni - 1800 zł

4 modelki

Grupowe (do 3 osób)

2 dni - 1500 zł

4 modelki

"Browmaker.PRO"

Indywidualnie

3 dni - 2300 zł

9 modelek

Grupowe (do 3 osób)

3 dni - 2000 zł

9 modelek

Połączenie dwóch  niezbędnych kursów

Dla osób, które cenią sobie swój czas i lubią wiedzieć wszystko tu i teraz 

 

  1. Browmaker
  2. LamiBrow Expert

"Architektura i modelowanie brwi" (sama architektura bez koloryzacji)

Indywidualnie

1 dzień - 800 zł

3 modelki

Grupowe (do 3 osób)

3 modelki

1 dzień - 600 zł

"Love is "Bronsun"

Indywidualnie

1 dzień - 700 zł

3 modelki

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 500 zł

3 modelki

"LamiBrow expert"

Indywidualnie

1 dzień - 1050 zł

3 modelki

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 750 zł

3 modelki

"Lami mix"

Indywiadualnie

2 dni - 1800 zł

po 3 modelki każdego dnia

Grupowe (do 3 osób)

2 dni - 1500 zł

po 3 modelki każdego dnia

Połączenie dwóch niezbędnych kursów

LashLamination.PRO + LamiBrow expert

Te dwa zabiegi, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością wśród kosmetyczek i ich klientów, w połączeniu z zastosowanymi preparatami dają najbardziej wyraziste efekty.

Chcę zapisać się na kurs!

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Dlaczego profesjonalne szkolenie modelowania brwi jest ważne?

Jedną z najbardziej popularnych usług w branży kosmetycznej jest modelowanie i stylizacja brwi. Na naszych szkoleniach nauczysz się wszystkiego, co powinnaś wiedzieć o perfekcyjnej stylizacji brwi. Dzięki naszym kursom regulacji, koloryzacji i architektury brwi dowiesz się, jak stworzyć idealne brwi dla każdej klientki. Niezależnie od tego, czy szukają naturalnego wyglądu, czy czegoś bardziej dramatycznego, będziesz w stanie dać im dokładnie to, czego chcą.

Jest to usługa niezwykle popularna wśród kobiet w każdym wieku, dlatego zawsze istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki naszemu szkoleniu będziesz mogła założyć własną firmę lub pracować w salonie. Tak czy inaczej, będziesz w stanie uzyskać regularne dochody robiąc coś, co kochasz!

Gwarantujemy, że niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, nasze kursy stylizacji brwi pomogą Ci go osiągnąć.

● kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności poprawnego wykonywania zabiegów,
● podniesienie kwalifikacji i umiejętności,
● wsparcie i cenne wskazówki na drodze doskonalenia się w zakresie świadczenia usług kosmetycznych,
● przetestowanie podczas szkolenia różnych kosmetyków marek Lovely, Zola, Elan, Inlei, Bronsun, oraz sprawdzenie wysokiej jakości wszystkich produktów tych marek.

Nasze kursy pomogą Ci w świeżym spojrzeniu na zabieg przedłużania i stylizacji rzęs, a także na pracę z brwiami. Zrozumiesz, jak ważna i skrupulatna jest praca fachowca podczas stylizacji okolic oka. Po ukończeniu kursu staniesz się pewnym siebie specjalistą architektury i modelowania brwi.

Wybierając kurs stylizacja brwi Wrocław, kursanci powinni mieć świadomość, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Naprawdę wartościowe szkolenie wiąże się z doborem kompetentnych instruktorów, zakupem wysokiej jakości materiałów szkoleniowych oraz bogatych autorskich skryptów szkoleniowych. Po szkoleniu stylistka brwi musi posiadać odpowiednie umiejętności, aby poradzić sobie nawet z najbardziej beznadziejnymi przypadkami. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny po opanowaniu całej wiedzy, a koszt kursu jest skorelowany z jakością przekazywanych informacji. Wybierając nas, każda kursantka może być pewna, że po opanowaniu naszych kursów i rozpoczęciu samodzielnej pracy, poczuje się jak wysokiej klasy specjalista!

pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę