Armii Krajowej 6D/4, 50-541, Wrocław

Przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów Wrocław

Przedłużanie włosów w Kolesnik Beauty to najwyższej jakości produkty i nowoczesne metody zagęszczania włosów, aby zapewnić Ci długość i objętość włosów, jakich pragniesz. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych stylistów fryzur skonsultuje się z Tobą, aby ustalić najlepszą metodę przedłużania włosów dla Twoich potrzeb. Oferujemy różne metody przedłużania włosów. Przyjdź do nas i pozwól, abyśmy dali Ci włosy Twoich marzeń!

Dlaczego warto wybrać Kolesnik Beauty?

przedłużanie włosów wrocław

Minimum 2 lata doświadczenia w branży

Szczycimy się tym, że oferujemy naszym klientkom tylko to, co najlepsze. Dlatego wymagamy, aby wszyscy nasi styliści mieli co najmniej dwuletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu wiemy, że otrzymasz usługi najwyższej jakości.

indywidualne podejście

Indywidualne podejście do każdej klientkia

Nasz zespół doświadczonych stylistów podchodzi profesjonalnie i indywidualnie do każdego klienta. Używamy tylko produktów najwyższej jakości, więc możesz być pewna, że Twoje włosy są w bezpiecznych rękach.

Sprawdzona jakość, międzynarodowa certyfikacja

Pracujemy tylko z markami, które spełniają europejskie normy jakości, a wszystkie nasze materiały eksploatacyjne pochodzą od renomowanych producentów z Europy i USA. To gwarantuje, że nasi klienci zawsze otrzymują najlepsze możliwe rezultaty.

Aktywny, młody zespół

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami stylizacyjnymi i pielęgnacyjnymi na rynku, a także dbamy o wzrost i rozwój zawodowy naszych stylistów. Dzięki temu nasz zespół jest zawsze gotowy do zapewnienia klientom usług na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz konsultacji specjalisty?

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba i odpowiemy na Twoje pytania.

Cennik na przedłużanie oraz zagęszczania włosów

Przedłużanie włosów "zimną" metodą (hiszpańska metoda przedłużania włosów)

Przedłużanie włosów to inwestycja, ale efekty są tego warte. Najważniejszą korzyścią z przedłużania włosów jest to, że w końcu możesz mieć długie, bujne włosy, o których marzyłaś.

Do 100 g

400 złotych

100 - 150 g

500 złotych

150 - 200 g

600 złotych

Zagęszczanie włosów

350 złotych

W naszym salonie używamy tylko najlepszych słowiańskich włosów jakości PREMIUM, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze rezultaty.

Przed/Po

przedłużanie włosów przedłużanie włosów

Film po przedłużeniu

Odtwórz wideo

Przedłużanie włosów Wrocław

Jeśli szukasz sposobu na dodanie włosom długości i objętości bez ich uszkadzania, przedłużanie na zimno jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystując nową, bezpieczną technologię hiszpańską, jesteśmy w stanie doczepiać włosy bez użycia ciepła i środków chemicznych. Oznacza to, że Twoje naturalne włosy nie zostaną uszkodzone w trakcie tego procesu. Możesz również bez obaw stosować swoje zwykłe odżywki, szampony i produkty do stylizacji. Kapsułki są niewidoczne, małe (nano, makro) i mają dużą pojemność. Ponadto NIE wypadają! Jeśli więc szukasz sposobu na zmianę wyglądu bez niszczenia włosów, przedłużanie włosów na zimno jest dobrym rozwiązaniem.

Zalety przedłużanie włosów na zimno Ice Extension Wrocław

Jeśli rozważasz zastosowanie technologii Ice Extension, ucieszy cię wiadomość, że jest to najbardziej zaawansowana technologicznie i nowoczesna metoda profesjonalnego przedłużania włosów. W przeciwieństwie do przedłużania włosów metodą gorących kapsułek, przedłużanie włosów metodą zimnych kapsułek pozwala uniknąć głównych wad metody gorących kapsułek, takich jak uszkodzenie naturalnych włosów i skóry głowy. Dzięki technologii Ice Extension kapsułki są nakładane za pomocą specjalnego urządzenia chłodzącego, które pomaga zamknąć składniki odżywcze i wilgoć z produktu, dzięki czemu włosy pozostają zdrowe i nawilżone. Ponadto urządzenie chłodzące pomaga stworzyć barierę ochronną wokół łodygi włosa, zapobiegając wysychaniu i łamliwości włosów. W rezultacie technologia Ice Extension zapewnia piękne, zdrowe włosy, łatwe do układania i pielęgnacji.

Chcę zapisać się na usługę!

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

pl_PLPolish

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!