50-424, Krakowska 41/35, Wrocław

Szkolenie Laminacja i Lifting Rzęs Wrocław

3 programy szkoleniowe

indywidualnie lub do 3 osób w grupie

Laminowanie i lifting rzęs to nowy i coraz bardziej popularny zabieg wśród stylistek rzęs i ich klientek. Zabieg ten daje najbardziej wyrazisty efekt, gdy jest stosowany w połączeniu z innymi kompozycjami. Botox rzęs znacznie skraca czas potrzebny na ich poranną stylizację, a laminowanie zapewnia powłokę ochronną, która pomaga utrzymać ich najlepszy wygląd.
W tym kursie poznasz wszystkie niuanse i subtelności zabiegów laminacji i botoxu rzęs, abyś mogła osiągnąć luksusowe rezultaty u swoich klientek. Ten kurs jest niezbędny dla każdej stylistki rzęs, która chce przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom.

 

Kurs laminacja i lifting rzęs Wrocław

Jaki jest cel zabiegów laminacji oraz liftingu rzęs?

Zmieniają one wygląd oczu, czyniąc je bardziej wyrazistymi. Rzęsy stają się długie, puszyste i lśniące. Po zabiegu zauważysz, że są one pięknie zakręcone i uniesione u podstawy. Podstawowe zalety tego typu zabiegów to zadbany wygląd i możliwość obejścia się bez kosmetyków dekoracyjnych. Botox wzmacnia strukturę włosów, dzięki czemu wyglądają one na mocne i bujne, nie tylko wizualnie.

Możesz wziąć udział w kursie i zdobyć doświadczenie w naszej akademii. Szkolenia są nadzorowane przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Kurs ten jest prowadzony od podstaw, ale będzie również przydatny i interesujący dla doświadczonych stylistek.

Jak przebiegają szkolenia?

Zajęcia odbywają się w przytulnym studio, wyposażonym we wszystko, czego potrzebujesz! Posiadamy najlepsze narzędzia i materiały do pracy. Masz również możliwość wyboru tego, co dla Ciebie najlepsze.

Po naszym kursie nie będziesz kupować zbędnych produktów i zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze.

Dla kogo ten kurs jest odpowiedni?

Nasze szkolenia przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i dla mistrzów, którzy chcą nieustannie się rozwijać i podnosić kwalifikacje zawodowe. Odpowiedni dla stylistek, które są niezadowolone z wyników i chcą poprawić swoje umiejętności lub trenować na produktach kilku marek.

Dostępne programy szkoleniowe

"LashLamination.PRO"

Indywidualnie

1 dzień - 1250 zł

3 modelki

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 950 zł

3 modelki

"LamiBrow expert"

Indywidualnie

1 dzień - 1050 zł

3 modelki

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 750 zł

3 modelki

"Lami mix"

Indywidualnie

2 dni - 1800 zł

po 3 modelki każdego dnia

Grupowe (do 3 osób)

2 dni - 1500 zł

po 3 modelki każdego dnia

Połączenie dwóch niezbędnych kursów

LashLamination.PRO + LamiBrow expert

Te dwa zabiegi, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością wśród kosmetyczek i ich klientów, w połączeniu z zastosowanymi preparatami dają najbardziej wyraziste efekty.

Chcę zapisać się na kurs!

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Profesjonalne szkolenie laminacji rzęs, botox rzęs Wrocław

Laminacja rzęs, Botox rzęs to nowy sposób, aby dać swoim klientom doskonałe rzęsy. Ten intensywny, całodniowy kurs nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o tej nowej i ekscytującej technice. Dowiesz się, jak pracować na naturalnych rzęsach, aby osiągnąć pożądany wygląd, a także otrzymasz wiele praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu udoskonalisz swoje umiejętności. Ten kurs to absolutny must-have dla każdej stylistki rzęs i jest to doskonały sposób na to, aby w 2022 roku nie pozostać w tyle. Nie czekaj więc dłużej – zapisz się już dziś!

Kursy pozwolą nie tylko na zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych, ale także umożliwią ich doskonalenie pod okiem profesjonalistów, którzy zdradzą i nauczą niektórych tajników. Kursanci będą mogli dobrać niezbędne materiały do zabiegu, w zależności od indywidualnych cech klienta. Czas trwania kursu to jeden albo dwa dni, co pozwoli Ci nauczyć się prawidłowego trzymania rąk, zrozumieć przygotowanie do zabiegu, ich skład itp.

Każde szkolenie składa się z dwóch bloków: teoretycznego i praktycznego. Z każdym z nich możesz zapoznać się przed szkoleniem. Po ukończeniu kursu kursanci otrzymają certyfikat.

Dlaczego warto?

Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojego szkolenia nasze kursy gwarantują:

● kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności poprawnego wykonywania zabiegów,
● podniesienie kwalifikacji i umiejętności,
● wsparcie i cenne wskazówki na drodze doskonalenia się w zakresie świadczenia usług kosmetycznych,
● przetestowanie podczas szkolenia różnych kosmetyków marek Lovely, Zola, Elan, Inlei, Bronsun, oraz sprawdzenie wysokiej jakości wszystkich produktów tych marek.

Nasze kursy pomogą Ci w świeżym spojrzeniu na zabieg przedłużania i stylizacji rzęs, a także na pracę z brwiami. Zrozumiesz, jak ważna i skrupulatna jest praca fachowca podczas stylizacji okolic oka. Po ukończeniu kursu staniesz się pewnym siebie specjalistą laminacji rzęs oraz brwi.

Kurs lifting rzęs Wrocław

Nasze programy szkoleniowe są idealne dla osób, które chcą opanować umiejętność liftingu i laminacji rzęs. Zapoznasz się z podstawami higieny i organizacji miejsca pracy, a także otrzymasz szczegółowe wyjaśnienia na temat najlepszych produktów i narzędzi, których należy używać.

Ponadto uczymy naszych kursantek o potencjalnych przeciwwskazaniach, z którymi mogą się spotkać podczas wykonywania liftingu, oraz o tym, jak zarządzać oczekiwaniami klientów.

Na koniec, aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce, będziesz mogła wypróbować procedury na modelkach pod nadzorem instruktora-eksperta!

Kurs liftingu i laminacji rzęs daje możliwość zarówno początkującym, jak i doświadczonym stylistką przedłużania rzęs oraz modelowania brwi  zdobycia cennej wiedzy, która może pomóc im w udoskonaleniu ich działalności.

pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę