50-424, Krakowska 41/35, Wrocław

Kurs przedłużania i stylizacji rzęs Wrocław

5 programów szkoleniowych

indywidualnie lub do 3 osób w grupie

Zawód stylistki przedłużania rzęs staje się coraz bardziej popularny. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ gęste, wyraziste rzęsy mogą dosłownie odmienić spojrzenie kobiety. W arsenale prawdziwej profesjonalistki powinna znaleźć się nie tylko pracowitość i dbałość o szczegóły. Stylistka przedłużania rzęs musi znać trendy w modzie, umieć pracować z proporcjami twarzy, podkreślać i ukrywać rysy twarzy. Głównym zadaniem stylistki przedłużania rzęs jest stworzenie dla każdej klientki indywidualnego wizerunku, w którym naturalne piękno harmonijnie łączy się z trendami sezonu. Jeśli myślisz o tym, aby zostać stylistką przedłużania rzęs, zapoznaj się z naszym programem szkoleniowym.

baner-rzesy

Kurs przedłużania rzęs Wrocław

High Beauty School oferuje cykl kursów z zakresu przedłużania i stylizacji rzęs. Nasze starannie ułożone programy szkoleniowe będą potężną pomocą zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych stylistek. Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami sprawia, że praktycy przychodzą do nas po nową i przydatną wiedzę. Masz możliwość ukończenia jednego kursu, wyboru kilku programów szkoleniowych lub wzięcia udziału w całym cyklu. Niezależnie od Twoich potrzeb, nasi instruktorzy będą Cię prowadzić i wspierać na każdym kroku. Jeśli więc chcesz udoskonalić swoje umiejętności lub chcesz zdobyć nowy zawód, nie wahaj się zapisać na jeden z naszych kursów już dziś!

Dostępne programy szkoleniowe

Podstawowy kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 „Idealna klasyka”

Indywidualnie

1 dzień - 1990 zł

2 dni - 2800 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1490 zł

2 dni - 2200 zł

Kurs jest dedykowany osobom, które chcą nauczyć się zawodu stylizacji i przedłużania rzęs od podstaw.

Podczas jednodniowego szkolenia otrzymasz sporą dawkę wiedzy teoretycznej oraz zdobędziesz umiejętności praktyczne. Pod okiem doświadczonego instruktora nauczysz się klasycznych technik i metod przedłużania rzęs.

Po ukończeniu kursu można od razu zacząć pracować i zdobywać doświadczenie zawodowe.

Program teoretycznej części kursu obejmuje następujące tematy:

1. Fizjologia rzęs

2. Materiały do przedłużania rzęs:
– rzęsy
– klej
– preparaty
– izolacja rzęs
– pęsety 
– zestaw startowy Lashmaker
– akcesoria do przedłużania rzęs

3. Stanowisko pracy stylistki

4. Dezynfekcja

5. Rodzaje przedłużania rzęs.

6. Kierunek wzrostu rzęs

7. Niezmienne zasady przedłużania

rzęs

8. Algorytm klejenia rzęs

9. Kierunek przedłużania rzęs

10. Techniki wypełniania/przedłużania rzęs

11. Algorytm technologii przedłużania rzęs

12. Zalecenia dotyczące pielęgnacji przedłużonych rzęs

13. Zdobienie rzęs 

14. Korekta przedłużonych rzęs

15. Usuwanie przedłużonych rzęs

16. Przeciwwskazania do przedłużania rzęs

17. Alergie u klientów

18. Zdrowie stylistki:
– alergie
– kręgosłup
– oczy

19. Maksymalny czas noszenia rzęs

20. Zwiększanie szybkości aplikacji rzęs 

21. Przyczyny słabego noszenia przedłużonych rzęs

22. Koszt zabiegu przedłużania rzęs

23. Wygląd stylistki

24. Serwis

25. Rozwój bazy klientów

26. Portfolio

Praktyczna część kursu obejmuje ćwiczenie umiejętności na 1 modelce przez 4-5 godzin.
Instruktor przez cały czas trwania szkolenia sprawdza pracę kursanta, daje wskazówki oraz pomaga poprawiać błędy. Pod koniec każdego szkolenia przeprowadzany jest test. Pozytywny wynik wiąże się z otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza ukończenie kursu stylizacji rzęs. Każdy kursant dodatkowo otrzymuje także bogaty skrypt szkoleniowy.

Podstawy fotografowania swoich prac

Kurs „Przedłużanie dolnych rzęs”

Indywidualnie

1 dzień - 500 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 200 zł

Jesteś stylistką rzęs? Poznaj nowe metody i techniki oraz zdobądź jeszcze więcej zadowolonych Klientek. Weź udział w szkoleniu, które jest poświęcone umiejętnościom przedłużania dolnych rzęs! Poznaj teorię i ważne wskazówki. Część praktyczna zaś przewiduje 3-godzinne ćwiczenie umiejętności. Instruktor przez cały czas trwania szkolenia nadzoruje i sprawdza pracę kursantów oraz pomaga w eliminacji potencjalnych błędów.

Na zakończenie szkolenia każdy kursant zdaje test końcowy, i po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymuje certyfikat i bogaty skrypt szkoleniowy szkoleniowy.

Część praktyczna zaś przewiduje 3-godzinne ćwiczenie umiejętności. Instruktor przez cały czas trwania szkolenia nadzoruje i sprawdza pracę kursantów oraz pomaga w eliminacji potencjalnych błędów.

Podstawy fotografowania swoich prac oraz obróbka zdjęć.

Kurs "Perfect Volume 2-3D"

Indywidualnie

1 dzień - 1700 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1200 zł

Opanowałeś już technikę klasycznego przedłużania rzęs? Czas nauczyć się metod objętościowych! Przecież jest to bez wątpienia najczęściej i najchętniej wybierana forma aplikacji. 

Kurs jest idealnym wyborem dla stylistek, którzy już posiadają kompetencje w zakresie klasycznego przedłużenia rzęs i chcą opanować lub doskonalić umiejętności w zakresie metod 2-ЗD. W ciągu jednego intensywnego dnia szkoleń zostaniesz ekspertem w swojej dziedzinie. 

Program teoretycznej części kursu obejmuje następujące tematy:

1. Materiały dla przedłużania rzęs 

2. Przegląd rzęs stosowanych w przedłużaniu objętościowym i klasycznym

3. Klej do objętościowego przedłużania rzęs

4. Płyny i preparaty. Prawidłowe stosowanie i daty ważności

4. Produkty do izolacji dolnych rzęs

5. Pęsety do objętościowego przedłużania rzęs

6. Nowości w branży przedłużania rzęs

7. Ochrona przed alergią

8. Dezynfekcja

9. Rodzaje objętościowego przedłużania rzęs

10. Obciążenie rzęsy naturalnej w przedłużaniu objętościowym

11. Metody tworzenia kępek

12. Główne błędy w przedłużaniu objętościowym

13. Parametry perfekcyjnej kępki

14. Techniki wypełniania rzęs

15. Ukierunkowanie przedłużonych rzęs

16. Ustawienie kępki na rzęsę naturalną

17. Modelowanie oka, wizualna korekta kształtu oka

18. Mieszanie kilku skrętów rzęs

19. Połączenie kolorów

20. Rzędy rzęs

21. Tworzenie idealnie równej linii rzęs

22. Połączenie różnych objętości

23. Praca z wewnętrznymi i zewnętrznymi kącikami oczu

24. Asymetria oczu

25. Wypełnianie pustych przestrzeni w objętościowym przedłużaniu rzęs

26. Korekta w objętościowym przedłużaniu rzęs. Plusy i minusy

27. Odbudowa zniszczonych rzęs za pomocą objętościowego przedłużania

Część praktyczna obejmuje precyzyjne wytrenowanie umiejętności praktycznych na modelce przez 4-5 godzin. Doświadczony instruktor przez cały czas trwania szkolenia sprawdza pracę podopiecznego oraz pomaga unikać i poprawiać błędy. Na zakończenie szkolenia każdy kursant zdaje test, i po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymuje certyfikat i bogaty skrypt szkoleniowy.

Podstawy fotografowania swoich prac

Kurs" Mega Volume 4D-10D"

Indywidualnie

1 dzień - 1700 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1200 zł

Umiesz już przedłużać rzęsy metodą 2-3D? Nadszedł czas aby poszerzyć swoje umiejętności oraz dowiedzieć się o hiperobjętości! Szkolenie Mega Volume da Ci szczegółową wiedzę, praktyczne kompetencje oraz otworzy nowe perspektywy w karierze zawodowej. Poćwiczysz prawidłowe przygotowanie naturalnych rzęs do przedłużenia, poznasz techniki formowania perfekcyjnych kępek o bardzo dużej ilości rzęs oraz tajniki kształtowania kępek 4-10D. Dowiesz się o najczęściej popełnianych błędach oraz sposobach ich eliminacji. Każdy kursant wykonuje zabiegi pod nadzorem instruktora.

Program teoretycznej części kursu obejmuje następujące tematy:

1. Materiały dla przedłużania rzęs 

2. Przegląd rzęs stosowanych w przedłużaniu objętościowym i klasycznym

3. Klej do objętościowego przedłużania rzęs

4. Płyny i preparaty. Prawidłowe stosowanie i daty ważności

4. Produkty do izolacji dolnych rzęs

5. Pęsety do objętościowego przedłużania rzęs

6. Nowości w branży przedłużania rzęs

7. Ochrona przed alergią

8. Dezynfekcja

9. Rodzaje objętościowego przedłużania rzęs

10. Obciążenie rzęsy naturalnej w przedłużaniu objętościowym

11. Metody tworzenia kępek

12. Glówne blędy w przedłużaniu objętościowym

13. Parametry perfekcyjnej kępki

14. Techniki wypełniania rzęs

15. Ukierunkowanie przedłużonych rzęs

16. Ustawienie kępki na rzęsę naturalną

17. Modelowanie oka, wizualna korekta kształtu oka

18. Mieszanie kilku skretów rzęs

19. Połączenie kolorów

20. Rzędy rzęs

21. Tworzenie idealnie równej linii rzęs

22. Połączenie różnych objętości

23. Praca z wewnętrznymi i zewnętrznymi kącikami oczu

24. Asymetria oczu

25. Wypełnianie pustych przestrzeni w objętościowym przedłużaniu rzęs

26. Korekta w objętościowym przedłużaniu rzęs. Plusy i minusy

27. Odbudowa zniszczonych rzęs za pomocą objętościowego przedłużania

Część praktyczna obejmuje precyzyjne wytrenowanie umiejętności praktycznych na dwóch modelach przez 4-5 godzin. Instruktor przez cały czas trwania szkolenia sprawdza pracę podopiecznego oraz pomaga unikać i poprawiać błędy. Na zakończenie szkolenia przeprowadzany jest test końcowy, i po uzyskaniu pozytywnego wyniku każdy otrzymuje certyfikat i bogaty skrypt szkoleniowy.

Podstawy fotografowania swoich prac

Kurs Combo "Idealna klasyka + Perfect Volume 2-3D"

Indywidualnie

3 dni - 2300 zł

Grupowe (do 3 osób)

3 dni - 2000 zł

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które cenią swój czas i nie odkładają zdobywania nowych umiejętności i wiedzy na później. W ciągu dwóch dni opanujesz i nauczysz się metod klasycznego i objętościowego przedłużania rzęs. Po ukończeniu kursu każdy może zaoferować swoim Klientom bogatą gamę kompleksowych usług z zakresu stylizacji rzęs.

Program teoretycznej części kursu obejmuje następujące tematy:

Fizjologia rzęs

1. Materiały do przedłużania rzęs 

2. Przegląd rzęs stosowanych w przedłużaniu objętościowym i klasycznym

3. Klej do objętościowego przedłużania rzęs

4. Płyny i preparaty. Prawidłowe stosowanie i daty ważności

5. Produkty do izolacji rzęs

6. Pęsety do objętościowego i klasycznego przedłużania rzęs

7. Ochrona przed alergią

Zdrowie stylistki

8. Dezynfekcja 

9. Rodzaje przedłużania rzęs

10. Obciążenie rzęsy naturalnej w przedłużaniu objętościowym

11. Metody tworzenia kępek

12. Główne błędy w przedłużaniu objętościowym

Główne zasady w przedłużaniu rzęs

13. Parametry perfekcyjnej kępki

14. Techniki wypełniania rzęs

15. Kierunkowanie przedłużonych rzęs

16. Ustawienie kępki na rzęsach naturalnych

17. Modelowanie oka, wizualna korekta kształtu oka

18. Mieszanie kilku skrętów rzęs

19. Połączenie kolorów

20. Rzędy rzęs

21. Tworzenie idealnie równej  linii rzęs

22. Połączenie różnych objętości

23. Praca z wewnętrznymi i zewnętrznymi kącikami oczu

24. Asymetria oczu

25. Wypełnianie pustych przestrzeni w objętościowym przedłużaniu rzęs

26. Korekta w objętościowym przedłużaniu rzęs. Plusy i minusy

27. Zalecenia dotyczące pielęgnacji przedłużonych rzęs

28. Odbudowa zniszczonych rzęs za pomocą objętościowego przedłużania

Część praktyczna obejmuje precyzyjne wytrenowanie umiejętności praktycznych na dwóch modelkach przez 4-5 godzin.
Przez cały czas trwania szkolenia doświadczony trener sprawdza pracę podopiecznego oraz pomaga unikać błędów. Na zakończenie szkolenia każdy kursant zdaje test, i po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymuje certyfikat i bogaty skrypt szkoleniowy.

Podstawy fotografowania swoich prac oraz obróbka zdjęć.

Chcę zapisać się na kurs!

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Dlaczego my?

Autorski skrypt szkoleniowy

Nasz autorski skrypt jest wynikiem wielu lat doświadczeń i wiedzy jednych z najlepszych instruktorów w branży. Obejmuje on wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać profesjonalną stylistką.

Instruktorzy to doświadczone stylistki

Nasi instruktorzy to doświadczeni kosmetyczki z praktyką. Nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach i technikach, abyś mogła wyprzedzić konkurencję.

Kompleksowa wiedza i praktyczne umiejętności

Nasz kompleksowy program szkoleniowy obejmuje wszystkie zagadnienia, od podstaw do zaawansowanych tematów, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Szkolenia indywidualne oraz mini-grupy

Oferujemy szkolenia indywidualne lub w mini-grupach, co pozwala nam poświęcić więcej czasu każdej kursantce. W ten sposób możesz otrzymać indywidualną uwagę, której potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały i produkty do zajęć praktycznych. Dzięki naszym najnowocześniejszym zasobom z pewnością zdobędziesz wykształcenie, którego potrzebujesz, aby doskonalić się w swojej dziedzinie.

Sertyfikat, co potwierdza ukonczenie kursu

Zwiększ swoje szanse, uzyskując certyfikaty potwierdzające najnowsze umiejętności branżowe dzięki naszym wszechstronnym kursom szkoleniowym.

Najczęściej zadawane pytania na temat szkolenia przedłużania i stylizacji rzęs

Wiemy, że pojawia się wiele pytań dotyczących szkoleń, dlatego zamieściliśmy tutaj kilka najczęściej zadawanych! Jeśli nadal potrzebujesz pomocy lub masz ogólne uwagi, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w każdej chwili.

Kurs przedłużania i stylizacji rzęs może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie Twojej działalności w branży kosmetycznej.

Nasze kursy przedłużania rzęs są tak zaprojektowane, żeby każda studentka miała dużo czasu na opanowanie teorii i zastosowanie jej w praktyce.

Nie wymaga to specjalnych umiejętności ani nadzwyczajnej kreatywności, jednak poza cierpliwością i dokładnością.

Tak więc każdy może nauczyć się, zawodu stylistki przedłużania rzęs, zapraszamy na nasze szkolenia przedłużania rzęs we Wrocławiu!

Dzięki naszym kursom masz niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszą teorią i praktyką w tej dziedzinie. Dzięki instruktorom z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą nauka jest skuteczna i efektywna. Ponadto, jeśli chcesz poszerzyć swoje już zdobyte kwalifikacje – oferujemy ci wiele kursów dodatkowych. Jakość naszych zajęć potwierdza fakt, że wielu naszych uczniów jest zadowolonych z sukcesów, jakie odnieśli po zajęciach w naszej akademii i poleca nas bez zastrzeżeń.

Szkolenia są prowadzone indywidualnie lub w mini-grupach. Wierzymy, że tylko dzięki pracy z najlepszymi instruktorami i uczeniu się od nich studenci mogą naprawdę rozwinąć swoje umiejętności i techniki. Nasi instruktorzy są doświadczonymi profesjonalistami, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz doskonałą wiedzę i umiejętności. 

Nasi instruktorzy to wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem w dziedzinie kosmetycznej. Zostali oni starannie dobrani pod kątem umiejętności prowadzenia wysokiej jakości szkoleń i przekazywania cennych informacji na temat branży kosmetycznej. Nasze kursy mają na celu wyposażenie studentów w umiejętności i wiedzę niezbędne do udanej kariery w branży kosmetycznej.

Wszystkie materiały szkoleniowe, sprzęt oraz modelki, na których można ćwiczyć są zapewnione przez nas! 

Dlaczego profesjonalne szkolenie z przedłużania rzęs jest ważne?

Jeśli zdecydujesz się zapisać na kursy przedłużania rzęs, musisz wybrać, który program szkoleniowy jest dla Ciebie odpowiedni. Aby zapewnić sobie szybki i skuteczny start w nowym zawodzie, oparty na profesjonalnej wiedzy i pewności siebie w posługiwaniu się materiałami i narzędziami, najlepiej wybrać profesjonalne kursy przedłużania rzęs Kolesnik High beauty School.

Z nami będziesz miała pewność, że zdobędziesz podstawy w prawidłowym wykonywaniu zabiegu przedłużania rzęs z możliwością ćwiczenia i uzyskania cennych rad od doświadczonych instruktorów. Kolesnik High Beauty School zapewnia przeprowadzenie kursów przedłużania rzęs na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę następujące parametry:

✔️ Każdy student jest inny, dlatego nasze kursy są specjalnie dostosowane do potrzeb każdej osoby. Nie opieramy się jedynie na standardowym programie szkoleniowym – zamiast tego opracowaliśmy autorski program i skrypt szkoleniowy dla każdego kursu, w oparciu o unikalną wiedzę i doświadczenie praktyczne naszych instruktorów. To gwarantuje, że każdy student wyniesie jak najwięcej niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia i jest jedną z rzeczy, które sprawiają, że nasze kursy przedłużania rzęs są tak skuteczne. 
✔️ Używamy tylko najwyższej jakości materiałów i narzędzi do przedłużania i stylizacji rzęs oraz laminacji rzęs.
✔️ Dużo uwagi poświęca się teorii: uczenia się proporcji z budowy twarzy; określania długości rzęs w oparciu o naturalne cechy klienta (tj. oczy), jak również sterylizacji narzędzi z odpowiednią techniką na każdym etapie przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury.
✔️ Zapoznanie się z najnowszymi technikami w przedłużaniu rzęs. Zapoznanie się z nowymi materiałami, teksturami i specyfiką pracy nad nimi wszystkimi!
✔️ Z naciskiem na praktyczne doświadczenie, nasi instruktorzy są gotowi zapewnić Ci wskazówki niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Mają lata cennej wiedzy i będą prowadzić Cię krok po kroku, jeśli twoja podróż w przedłużanie rzęs zaczyna się teraz!
✔️ Wszystkie techniki, o których dowiesz się na kursie przedłużania i stylizacji rzęs, będziesz mogła zastosować w praktyce na modelach.

Kurs przedłużania rzęs Wrocław

Nasze kursy przedłużania rzęs są specjalnie zaprojektowane, aby spełniać wymaganiom stale rozwijającego się rynku kosmetycznego. Nasze kursy składają się w 10% z teorii i w 90% z praktyki, ponieważ głęboko wierzymy, że nic nie zastąpi praktycznego doświadczenia.

Gwarantujemy, że w naszym programie szkoleniowym znajdują się tylko najistotniejsze techniki i instrukcje – dzięki temu otrzymujesz wysokiej jakości instrukcje, nie tracąc czasu na tematy, które mogą Cię nie dotyczyć.

Nasi instruktorzy mają duże doświadczenie i są pasjonatami w swojej dziedzinie, co gwarantuje, że będą cię prowadzić na każdym kroku podczas praktycznych sesji szkoleniowych. Uczestnicząc w naszych kursach, możesz w krótkim czasie nauczyć się nowoczesnych technik i ćwiczyć pod okiem profesjonalistów!

Jeśli jesteś aż tutaj, to prawdopodobnie interesują Cię nasze kursy. Masz pytania? Chętnie odpowiemy i doradzimy.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

kolesnik beauty school
pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę