50-424, Krakowska 41/35, Wrocław

Kurs przedłużania i stylizacji rzęs Wrocław

5 programów szkoleniowych

indywidualnie lub do 3 osób w grupie

Zawód stylistki przedłużania rzęs staje się coraz bardziej popularny. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ gęste, wyraziste rzęsy mogą dosłownie odmienić spojrzenie kobiety. W arsenale prawdziwej profesjonalistki powinna znaleźć się nie tylko pracowitość i dbałość o szczegóły. Stylistka przedłużania rzęs musi znać trendy w modzie, umieć pracować z proporcjami twarzy, podkreślać i ukrywać rysy twarzy. Głównym zadaniem stylistki przedłużania rzęs jest stworzenie dla każdej klientki indywidualnego wizerunku, w którym naturalne piękno harmonijnie łączy się z trendami sezonu. Jeśli myślisz o tym, aby zostać stylistką przedłużania rzęs, zapoznaj się z naszym programem szkoleniowym.

baner-rzesy

Kurs przedłużania rzęs Wrocław

High Beauty School oferuje cykl kursów z zakresu przedłużania i stylizacji rzęs. Nasze starannie ułożone programy szkoleniowe będą potężną pomocą zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych stylistek. Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami sprawia, że praktycy przychodzą do nas po nową i przydatną wiedzę. Masz możliwość ukończenia jednego kursu, wyboru kilku programów szkoleniowych lub wzięcia udziału w całym cyklu. Niezależnie od Twoich potrzeb, nasi instruktorzy będą Cię prowadzić i wspierać na każdym kroku. Jeśli więc chcesz udoskonalić swoje umiejętności lub chcesz zdobyć nowy zawód, nie wahaj się zapisać na jeden z naszych kursów już dziś!

Dostępne programy szkoleniowe

Podstawowy kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 „Idealna klasyka”

Indywidualnie

1 dzień - 1300 zł

2 dni - 1990 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1000 zł

2 dni - 1690 zł

Kurs „Przedłużanie dolnych rzęs”

Indywidualnie

1 dzień - 500 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 200 zł

Kurs "Perfect Volume 2-3D"

Indywidualnie

1 dzień - 1700 zł

2 dni - 2100 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1400 zł

2 dni - 1800 zł

Kurs" Mega Volume 4D-10D"

Indywidualnie

1 dzień - 1800 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1500 zł

Kurs Combo "Idealna klasyka + Perfect Volume 2-3D"

Indywidualnie

3 dni - 2300 zł

Grupowe (do 3 osób)

3 dni - 2000 zł

Chcę zapisać się na kurs!

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Dlaczego my?

Autorski skrypt szkoleniowy

Nasz autorski skrypt jest wynikiem wielu lat doświadczeń i wiedzy jednych z najlepszych instruktorów w branży. Obejmuje on wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać profesjonalną stylistką.

Instruktorzy to doświadczone stylistki

Nasi instruktorzy to doświadczeni kosmetyczki z praktyką. Nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach i technikach, abyś mogła wyprzedzić konkurencję.

Kompleksowa wiedza i praktyczne umiejętności

Nasz kompleksowy program szkoleniowy obejmuje wszystkie zagadnienia, od podstaw do zaawansowanych tematów, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Szkolenia indywidualne oraz mini-grupy

Oferujemy szkolenia indywidualne lub w mini-grupach, co pozwala nam poświęcić więcej czasu każdej kursantce. W ten sposób możesz otrzymać indywidualną uwagę, której potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały i produkty do zajęć praktycznych. Dzięki naszym najnowocześniejszym zasobom z pewnością zdobędziesz wykształcenie, którego potrzebujesz, aby doskonalić się w swojej dziedzinie.

Sertyfikat, co potwierdza ukonczenie kursu

Zwiększ swoje szanse, uzyskując certyfikaty potwierdzające najnowsze umiejętności branżowe dzięki naszym wszechstronnym kursom szkoleniowym.

Najczęściej zadawane pytania na temat szkolenia przedłużania i stylizacji rzęs

Wiemy, że pojawia się wiele pytań dotyczących szkoleń, dlatego zamieściliśmy tutaj kilka najczęściej zadawanych! Jeśli nadal potrzebujesz pomocy lub masz ogólne uwagi, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w każdej chwili.

Dlaczego profesjonalne szkolenie z przedłużania rzęs jest ważne?

Jeśli zdecydujesz się zapisać na kursy przedłużania rzęs, musisz wybrać, który program szkoleniowy jest dla Ciebie odpowiedni. Aby zapewnić sobie szybki i skuteczny start w nowym zawodzie, oparty na profesjonalnej wiedzy i pewności siebie w posługiwaniu się materiałami i narzędziami, najlepiej wybrać profesjonalne kursy przedłużania rzęs Kolesnik High beauty School.

Z nami będziesz miała pewność, że zdobędziesz podstawy w prawidłowym wykonywaniu zabiegu przedłużania rzęs z możliwością ćwiczenia i uzyskania cennych rad od doświadczonych instruktorów. Kolesnik High Beauty School zapewnia przeprowadzenie kursów przedłużania rzęs na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę następujące parametry:

✔️ Każdy student jest inny, dlatego nasze kursy są specjalnie dostosowane do potrzeb każdej osoby. Nie opieramy się jedynie na standardowym programie szkoleniowym – zamiast tego opracowaliśmy autorski program i skrypt szkoleniowy dla każdego kursu, w oparciu o unikalną wiedzę i doświadczenie praktyczne naszych instruktorów. To gwarantuje, że każdy student wyniesie jak najwięcej niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia i jest jedną z rzeczy, które sprawiają, że nasze kursy przedłużania rzęs są tak skuteczne. 
✔️ Używamy tylko najwyższej jakości materiałów i narzędzi do przedłużania i stylizacji rzęs oraz laminacji rzęs.
✔️ Dużo uwagi poświęca się teorii: uczenia się proporcji z budowy twarzy; określania długości rzęs w oparciu o naturalne cechy klienta (tj. oczy), jak również sterylizacji narzędzi z odpowiednią techniką na każdym etapie przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury.
✔️ Zapoznanie się z najnowszymi technikami w przedłużaniu rzęs. Zapoznanie się z nowymi materiałami, teksturami i specyfiką pracy nad nimi wszystkimi!
✔️ Z naciskiem na praktyczne doświadczenie, nasi instruktorzy są gotowi zapewnić Ci wskazówki niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Mają lata cennej wiedzy i będą prowadzić Cię krok po kroku, jeśli twoja podróż w przedłużanie rzęs zaczyna się teraz!
✔️ Wszystkie techniki, o których dowiesz się na kursie przedłużania i stylizacji rzęs, będziesz mogła zastosować w praktyce na modelach.

Kurs przedłużania rzęs Wrocław

Nasze kursy przedłużania rzęs są specjalnie zaprojektowane, aby spełniać wymaganiom stale rozwijającego się rynku kosmetycznego. Nasze kursy składają się w 10% z teorii i w 90% z praktyki, ponieważ głęboko wierzymy, że nic nie zastąpi praktycznego doświadczenia.

Gwarantujemy, że w naszym programie szkoleniowym znajdują się tylko najistotniejsze techniki i instrukcje – dzięki temu otrzymujesz wysokiej jakości instrukcje, nie tracąc czasu na tematy, które mogą Cię nie dotyczyć.

Nasi instruktorzy mają duże doświadczenie i są pasjonatami w swojej dziedzinie, co gwarantuje, że będą cię prowadzić na każdym kroku podczas praktycznych sesji szkoleniowych. Uczestnicząc w naszych kursach, możesz w krótkim czasie nauczyć się nowoczesnych technik i ćwiczyć pod okiem profesjonalistów!

Jeśli jesteś aż tutaj, to prawdopodobnie interesują Cię nasze kursy. Masz pytania? Chętnie odpowiemy i doradzimy.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

kolesnik beauty school
pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę