Armii Krajowej 6D/4, 50-541, Wrocław

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 Wrocław

1 lub 2 dni

indywidualnie lub do 3 osób w grupie

Zawód stylistki przedłużania rzęs staje się coraz bardziej modny, co jest zrozumiałe, gdyż piękne, gęste rzęsy potrafią odmienić spojrzenie każdej z nas. Aby być prawdziwą specjalistką, potrzebujesz nie tylko zaangażowania i dbałości o detale, ale także wiedzy o obecnych trendach, umiejętności dopasowywania rzęs do kształtu twarzy oraz podkreślania i tuszowania jej cech. Głównym celem takiej stylistki jest stworzenie dla każdej klientki wyjątkowego wizerunku, który łączy jej naturalne piękno z modą sezonu. Jeśli marzysz o tym, aby zostać stylistką przedłużania rzęs, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.  

baner-rzesy

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 Wrocław

High Beauty School oferuje cykl kursów z zakresu przedłużania i stylizacji rzęs. Jednym z takich kursów jest Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 Wrocław. Odkryj tajniki przedłużania rzęs metodą 1:1 i daj swoim klientkom naturalny, pełen objętości efekt! Ta popularna metoda nie tylko sprawia, że rzęsy wyglądają pięknie, ale także chroni je przed obciążeniem. Jeżeli pragniesz wzbogacić ofertę swojego salonu i zdobyć jeszcze większe uznanie, kurs Przedłużanie Rzęs Metodą 1:1 jest właśnie dla Ciebie.

Wrocław to miejsce, gdzie odbędą się nasze kursy. Prowadzone są w kameralnych grupach, dzięki czemu możesz liczyć na indywidualne wsparcie i naukę od doświadczonych instruktorów. Nie czekaj, zapisz się już teraz i otwórz drzwi do świata niesamowitych rzęs!

Cennik Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 Wrocław

Podstawowy kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 „Idealna klasyka”

Indywidualnie

1 dzień - 1300 zł

2 dni - 1990 zł

Grupowe (do 3 osób)

1 dzień - 1000 zł

2 dni - 1690 zł

Kurs jest dedykowany osobom, które chcą nauczyć się zawodu stylizacji i przedłużania rzęs od podstaw.

Podczas jednodniowego szkolenia otrzymasz sporą dawkę wiedzy teoretycznej oraz zdobędziesz umiejętności praktyczne. Pod okiem doświadczonego instruktora nauczysz się klasycznych technik i metod przedłużania rzęs.

Dostępny jest także bardziej obszerny program kursu, trwający przez 2 dni. Podczas dwudniowego szkolenia kursanci uczą się technik przedłużania rzęs na dwóch modelkach, zamiast jednej. Po ukończeniu kursu można od razu zacząć pracować i zdobywać doświadczenie zawodowe.

Program teoretycznej części kursu obejmuje następujące tematy:

1. Fizjologia rzęs

2. Materiały do przedłużania rzęs:
– rzęsy
– klej
– preparaty
– izolacja rzęs
– pęsety 
– zestaw startowy Lashmaker
– akcesoria do przedłużania rzęs

3. Stanowisko pracy stylistki

4. Dezynfekcja

5. Rodzaje przedłużania rzęs.

6. Kierunek wzrostu rzęs

7. Niezmienne zasady przedłużania

rzęs

8. Algorytm klejenia rzęs

9. Kierunek przedłużania rzęs

10. Techniki wypełniania/przedłużania rzęs

11. Algorytm technologii przedłużania rzęs

12. Zalecenia dotyczące pielęgnacji przedłużonych rzęs

13. Zdobienie rzęs 

14. Korekta przedłużonych rzęs

15. Usuwanie przedłużonych rzęs

16. Przeciwwskazania do przedłużania rzęs

17. Alergie u klientów

18. Zdrowie stylistki:
– alergie
– kręgosłup
– oczy

19. Maksymalny czas noszenia rzęs

20. Zwiększanie szybkości aplikacji rzęs 

21. Przyczyny słabego noszenia przedłużonych rzęs

22. Koszt zabiegu przedłużania rzęs

23. Wygląd stylistki

24. Serwis

25. Rozwój bazy klientów

26. Portfolio

Praktyczna część kursu obejmuje ćwiczenie umiejętności na 1 modelce przez 6-7 godzin.
Instruktor przez cały czas trwania szkolenia sprawdza pracę kursanta, daje wskazówki oraz pomaga poprawiać błędy. Pod koniec każdego szkolenia przeprowadzany jest test. Pozytywny wynik wiąże się z otrzymaniem certyfikatu, który potwierdza ukończenie kursu stylizacji rzęs. Każdy kursant dodatkowo otrzymuje także bogaty skrypt szkoleniowy.

Podstawy fotografowania swoich prac oraz obróbka zdjęć.

Chcę zapisać się na kurs!

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Dlaczego my?

Autorski skrypt szkoleniowy

Nasz autorski skrypt jest wynikiem wielu lat doświadczeń i wiedzy jednych z najlepszych instruktorów w branży. Obejmuje on wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać profesjonalną stylistką.

Instruktorzy to doświadczone stylistki

Nasi instruktorzy to doświadczeni kosmetyczki z praktyką. Nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach i technikach, abyś mogła wyprzedzić konkurencję.

Kompleksowa wiedza i praktyczne umiejętności

Nasz kompleksowy program szkoleniowy obejmuje wszystkie zagadnienia, od podstaw do zaawansowanych tematów, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Szkolenia indywidualne oraz mini-grupy

Oferujemy szkolenia indywidualne lub w mini-grupach, co pozwala nam poświęcić więcej czasu każdej kursantce. W ten sposób możesz otrzymać indywidualną uwagę, której potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały i produkty do zajęć praktycznych. Dzięki naszym najnowocześniejszym zasobom z pewnością zdobędziesz wykształcenie, którego potrzebujesz, aby doskonalić się w swojej dziedzinie.

Sertyfikat, co potwierdza ukonczenie kursu

Zwiększ swoje szanse, uzyskując certyfikaty potwierdzające najnowsze umiejętności branżowe dzięki naszym wszechstronnym kursom szkoleniowym.

Najczęściej zadawane pytania na temat szkolenia przedłużania rzęs metodą 1:1

Wiemy, że pojawia się wiele pytań dotyczących szkoleń, dlatego zamieściliśmy tutaj kilka najczęściej zadawanych! Jeśli nadal potrzebujesz pomocy lub masz ogólne uwagi, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w każdej chwili.

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie Twojej działalności w branży kosmetycznej.

Nasze kursy przedłużania rzęs są tak zaprojektowane, żeby każda studentka miała dużo czasu na opanowanie teorii i zastosowanie jej w praktyce.

Nie wymaga to specjalnych umiejętności ani nadzwyczajnej kreatywności, jednak poza cierpliwością i dokładnością.

Tak więc każdy może nauczyć się, zawodu stylistki przedłużania rzęs, zapraszamy na nasze szkolenia przedłużania rzęs we Wrocławiu!

Dzięki naszym kursom masz niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszą teorią i praktyką w tej dziedzinie. Dzięki instruktorom z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą nauka jest skuteczna i efektywna. Ponadto, jeśli chcesz poszerzyć swoje już zdobyte kwalifikacje – oferujemy ci wiele kursów dodatkowych. Jakość naszych zajęć potwierdza fakt, że wielu naszych uczniów jest zadowolonych z sukcesów, jakie odnieśli po zajęciach w naszej akademii i poleca nas bez zastrzeżeń.

Szkolenia są prowadzone indywidualnie lub w mini-grupach. Wierzymy, że tylko dzięki pracy z najlepszymi instruktorami i uczeniu się od nich studenci mogą naprawdę rozwinąć swoje umiejętności i techniki. Nasi instruktorzy są doświadczonymi profesjonalistami, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz doskonałą wiedzę i umiejętności. 

Nasi instruktorzy to wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem w dziedzinie kosmetycznej. Zostali oni starannie dobrani pod kątem umiejętności prowadzenia wysokiej jakości szkoleń i przekazywania cennych informacji na temat branży kosmetycznej. Nasze kursy mają na celu wyposażenie studentów w umiejętności i wiedzę niezbędne do udanej kariery w branży kosmetycznej.

Wszystkie materiały szkoleniowe, sprzęt oraz modelki, na których można ćwiczyć są zapewnione przez nas! 

pl_PLPolish

Konsultacja ze specjalistą

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas!

Rezerwacja wizyty na przedłużanie włosów

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Toba, by potwierdzić rezerwację

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez kolesnik-beautyschool.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

Lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę